Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co se událo 16-22.11.

27. 11. 2009
Maruška měla opět nabitý týden.V pondělí jsem ve sdružení s Maruškou  snažíme se to užít, jsme oba uvolnění a máme hodně interakcí procházíme se i parky a opět nacvičujeme zvládání nákupu ,nošení košíčku,předání mi ho do ruky ,když už jej nechce nosit.
Úterý je 17.11.den volna a 20 let oslavy pádu komunismu.Na městě se konají akce  hudební,divadelní a jiné , je s námi nějakou dobu i dobrovolnice Beata trávíme tu čas od  14 hodin do 20 hodins přestávkami  ve  sdružení.Náměstí bylo rozděleno na 2 zony-totalitní a svobodnou-byla tu stará technika,brána se závorou představující hranici,osádky SNB,transportéry, fronta na banány a jiné.
Maruška chvíli ukořistila i obušek  příslušníkovi -poslouchali jsme folk a Mňágu
a Žďorp -nejvíce se Marušce líbil ohňostroj.
 Ve středu nám začala canisterapie se skvělým psem Barbuchou,který bude chodit pravidelně.Je to pes plný energie a lásky ke všemu živému.Následují kroužky s dobrovolnicemi Alenou a Janou. Pro mě  chvíle odpočinku na koncertě
Spirituál Kvintetu.
ČT- Dva kroužky po sobě s Janou a Katkou - hodně jí  zpívají  a kontaktují se hrami s balonema pohybem .
PÁ-od 12 hodin  skvělá  Zuzka,která má sMaruškou hudební terapii zpívá velice hutným ,ale klidným tichým hlasem  Maruška   se  uplně  sklidnila a hladí ji za ježka.Od 15 hodin jedeme do Topolanna  hipoterapii Maruška je na koni suverénní -jeto náročné o čemž jsem se  přesvědčil na vlastní kůži,protože jsem  jel  poprvé na koni  i já-ta výška a dostat se do sedla v mých skoro 50-ti  letech dalo trochu zabrat.
V sobotu jsme měli kurz pro rodiče v Crédu zaměřený  na výtvarno-Marušku tam do 12  hodin hlídala  Beata ,ale odpoledne již nemohla.Jelikož tam měli v prostorách až moc věcí  a  ty ostatní asistentky se nezdály být tak pohotové tak jsem již na odpoledne nešela byl jsems Maruškou-prošli jsme  se parky-doma totž probíhaly práce.
V neděli jsme spíše relaxovali s  dlouhou procházkou  venku.