Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přečteno z Internetu a tisku

Příspěvky

Rexlex č.5

5. 2. 2010

Ve čtvrtečním posledním čísle časopisu  REFLEX  č.5-vyšel na stranách 42-43 článek Perchty Kazi Páté,který je také tak trochu cestopisem. Autorka zde píše o své cestě do Mexika,kde ji zavedl inzerát pomoc pro organizaci Comunidad  autista sargiendo.Založila ji chudá mexičanka,kterou také opustil manžel.Po návratu z Mexika založila autorka fond MI MUNDO-Můj svět jenž bude pomáhat dětem s autismem u nás,ale především v Mexiku a zemích Latinské Ameriky Na adrese www.autismomimundo.cz najdete více informací.Zatím je tu malý problém jelikož se nelze přihlásit, bohužel adresa kontaktu vyšla ke konci odstavce ,takže jsem zkoušel odkaz i jako
autismo-mimundo.cz ale zatím se nic neobjevuje.


 

Nové oblíbené odkazy

3. 2. 2010

V rubrice oblíbené odkazy Vás upozorňuji na nové odkazy
Stránky o Temple Grandin-v předešlém příspěvku upozorňuji na nový  film o této osobnosti - 2 fotky z filmu jsou přidány také ve fotoalbu. Zde po odkliknutí Upcoming Events se dostanete k February 4 kde si můžete prohlédnout ukázky z filmu.
Rady rodičů aplikujících son-rise  anglicky  jsou zde diskuze jak pomoci dětem či klientovi při různých činnostech a situacích.
Rady při dietách-stránky opět v angličtině zabývající se dietami

 
Celý příspěvek | Rubrika: Přečteno z Internetu a tisku | Komentářů: 0

Přečteno z internetu

3. 2. 2010

Následují nějaké novinky druhé poloviny ledna
 
Celý příspěvek | Rubrika: Přečteno z Internetu a tisku | Komentářů: 0

1-14.1.-Přečteno z internetu a tisku

19. 1. 2010

Rubrika Přečteno z internetu a tisku je od nového roku opět na stránkách tentokrát již Maruščiných. Výběr je totiž můj osobní co mě zaujal, někdy bude doplněno  také o mé názory.Takže nový rok a jeho prvních 14 dní již v celém příspěvku.
 
Celý příspěvek | Rubrika: Přečteno z Internetu a tisku | Komentářů: 0