Jdi na obsah Jdi na menu
 


12.10-16.10.2009

19. 10. 2009
PO-Týden začal neutěšeným lijákem a chladem po dopoledních aktivitách v herně jdeme do jungle centra ,které se nachází nedaleko našeho bydliště Maruška statečně nese deštník.Tento týden jsme byli  v tomto centru třikrát moc sejí tu líbí, má tu vše pro sebe a skvěle se zabavuje jak trampolínou tak masírovacími míčky.Od  17 hodin je v herně s Maruškou Danča ,která ji opět velice motivuje od vyžadování očního kontaktu ,po následovné skákání a velice živé aktivity se  závěrečným sklidněním .
ÚT-Maruška je v dobré náladě vše se odráží v jejím lepším zapojování-je celkově klidnější to je u Marušky velice důležité Odpoledne od 14 do 16 hodin je s Beatou s kterou se velice vítá a  užívá si jí v herně kde provádějí i Handle cviky a další zapojování zejména očního kontaktu,,který se snažíme co nejčastěji vyhledávat a co nejdéle udržet ,protože od toho se pak odvíjí další činnost.
STŘ-Opět v Jungle centru Maruška  -nemůžu jí ani sundat bundu jak se opět těší opravdu si to hodinu vychutnává a řádí  a pak se schovává  u sítí.Odpoledne  je ve sdružení s Alenou která je logopedka její otec pracuje se dřevem tak Alenka pro Marušku vyrobila skvělé dřevěné čtvercové kartičky,na kterých jsou nalepeny fotky -máma,táta,Alena,a jiné oblíbené  věci a potom kartičky kde je napsáno máma,táta atd-snaží se tak aby se Maruška hovorově zapojovala.Marušku to baví a snaží se velice zapojovat tento den dosti zhasíná světlo a chce přítmí.
ČT- před obědem v jamping centru  a od 17,15 do 18.30 v herně ve sdružení s logopedkou Alenkou procvičování řeči a jiné aktiity.
PÁ-Velice nabitý program již od rána -od 10 hodin máme Handle kontrolu s Janou Baptie Maruška den před tím neměla stolici tak je tímto více zaujatá .Jana Baptie vidí pokroky v tom ,že je Maruška klidnější ukazuji i další cviky.Jana zdůrazňuje ,že když nějaké cviky nechce dělat tak si je máme zkoušet sami na sobě nebo je mají dělat rodiče společně. Maruška si skvěle ukázala na poličce o pití což tak často nedělá.Kontrola končí ve 12 hodin.
I když není moc vlídno v 16 hodin vyjíždíme na koníčky.Jedu jen s Maruškou protože žena má v pátek dálkové studium speciální pedagogiky .Pole je rozbahněné tak jezdíme ve stáji Marušce trochu trvá než si zvykne na nové prostory,také bělouš Jurášek je živější.Na jízdách je mimo Marušky už jen jeden chlapec počasí opravdu odradilo.Máme opět tři jízdy napřed jako by ani nechtěla sedět následovně již získává důvěru koně a nabývá jistotu.
Jízdy jsou v Topolanech a okolo 17.30 se přemístňujeme do Neředína ,kde máme každý pátek od 18 hodin tělocvik ,kde je s Maruškou žena Markéta.
Týdeníček tentokrát končí již pátkem protože bude následovat popis víkendové akce
SETKÁNÍ RODIN APLIKUJÍCÍCH SON-RISE
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář