Jdi na obsah Jdi na menu
 


25.1.-31.1.-Poslední lednový týden

31. 1. 2010
Poslední týden byl pestrý na zážitky .
V pondělí jsme po ránu stráveném v herně doma šli do Jangle centra,kde Maruška zpočátku působila unaveně a až později skákala na trampolíně společně s malým klučinou a pak ho pohladila po hlavě,když šla na skluzavku.Poslední dobou má Maruška v oblibě jablka ,které dosti jí.
ˇUterý jsme měli sportovnější vzhledem k dalšímu dni ,který byl opravdu nabitý.Procházíme parky ,užíváme si zimy a houpaček,díváme se do sněhového tunelu,vozím Marušku na placce  a jiné radovánky. .V  parku u botanické zahrady jsme objevili docela slušnou dráhu na sjíždění kde jsou i skoky a má to spád -Marušku spouštím od  jugoslávské stavby až dolů-Marušce se to velice líbí a nebojácně sjíždí několikrát dokola.
Ve středu jdeme podruhé v životě k psychiatričce skrze stupeň-protože máme posuzování opět po roce o  Maruščině 4. stupni. Jsme objednáni již na 9 ráno je obrovská zima jsme hned bráni,ale psychiatrička nás hned pošle vedle ,že potřebuje vidět chvíli Marušku samotnou jak reaguje.Posléze jdeme znovu do ordinace mluví převážně manželka protože já jsem životní optimista-Marušce říkám ať neposlouchá a snažím se jí zabavit.Jsem rád že takovéto ordinace nenavštěvujeme a hlavně také ,že jsme nikdy nedávali Marušce psychofarmaka na to se dívám jako velký úspěch.Psychiatrička se ptá na spánek, Markéta jí říká o  problémech se zažíváním.Jediné plus bylo,že jsme Marušku po dlouhé době zvážili 43 kg/hurá na placku/ a změřili 147 cm.Jelikož byla obrovská zima spěchali jsme domů. V 16 hodin následoval kroužek s Barbuchou kde Maruška řekla 3 krát slovo pes  a to sama od sebe a velice se k němu měla.Následovala 2 hodinová terapie se speciální pedagožkou Janou ,která aplikuje  s Maruškou son-rise a přijíždí každou středu  z Brna a zůstává i ve čtvrtek.
Ve čtvrtek je opět Jana s Maruškou ve sdružení od 13 hodin-Marušce zalaminovala krásné kreslené obrázky psa,kočky,koně a ptáčka na všechny se Maruška poměrně dívala.Ve 14 hodin přichází Katka a následovně Beata s Lenkou a tak po chvíli jdeme ven a užíváme si sněhu v parku.
V pátek máme kontrolu z úřadu doma ,skrze stupeň -Markéta ještě běžela pro zprávu od psychiatričky a měla další pohledávky,takže kontrola zvonící v 11 hodin byla přijata mou maličkostí
 Sepsali jsme zprávu, popsal jsem co děláme ,co zvládneme a co ne.Dotyčná se chovala velice příjemně -vše jsme v klidu sepsali .Maruška se na ní podívala .Na samý závěr přišla i Markéta.
Ufff všechny kontroly a doktory máme za sebou -ale prý to bude zase pouze na rok ..
V sobotu jde Markéta s Maruškou do Créda na školení pro rodiče zde připravené probíhá zde muzikoterapie a následně jedna maminka mluví o aromaterapii.Maruška je tu od 9.30-do 12 tentokráte s více dětmi je ale dosti unavená tak jako kdyby polehávala-Po obědě    v 15 hodin jdeme na další výlet s plackováním a užitím si sněhu trochu je tepleji No a dnešní neděli jsme si trochu více odpočinuli od celého týdne který byl chvílemi zase dosti hektický.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář