Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZÁŽITKY z 9-15.11.

16. 11. 2009
PO-ve sdružení s Dančou-Marušce nebylo dobře od bříška,vše je trochu rozhozeno tím, že  nám byla přivezena bábovka,která byla dost sladká a bylo v ní dost lepku-S Dančou se pak dosti rozebrala a pěkně spolupracovala ,zvláště četnost očního kontaktu.
ÚT-je mimo jiné Maruška ve sdružení s Beatou ,která jí koupila barevné struny,které se různě natahují a naštěstí neřežou okamžitě si je oblíbila.
STŘ- dnes je ve sdružení opět velice  aktivní Beata ,která přivádí i Lenku, která byla na 2 měsíce v Mnichově ,kde měla praxi u nevidomých-měla spoustu zajímavých poznatků ,Šli jsme s Maruškou do čajovny Kratochvíle,kde v tu dobu byli 4 lidé-.houpala se v síti a seděla s námi na vy výšené podlaze .Byla poměrně klidná  a na vše se dívala se zájmem.Večer je ve sdružení s Janou Srbkovou jde tam společně s Markétou a přicházejí spokojené ve 20,30.
ČTV-Hodně nabitý den od 12,30 s Janou Srbkovou,Maruška se snaží hodně komunikovat od 14 hodin přichází  logopedka  Katka   s kterou si Maruška hází balon,skáče s ní  na trampolíně a mají i klidné fáze, kdy se hezky na sebe dívají cvičí s prsty a jiné.Odpoledne od 17 hodin jdeme na Žilinskou ,kde se koná akce oficiální otevření nových  prostor -v době chřipkové dorazilo i 5 dětí ,Maruška si často sedává k Dádě a pak mě nabídla  dobrovolnice Alena ,že s ní budea já mám trochu volněji u vínka se dobře debatuje jsou tu i někteří rodiče a lidé ,které jsem déle neviděl. Akce se velice povedla.
PÁ-mimo jiné jedeme na koníčky do Topolan,ale nebyly tentokrát madla ,tak jsme nejezdili -byli jsme ve stáji,hladili jsme koně dávali mu jablíčka,byli jsme se projít po okolí a prolezli jsme prolésky a hřiště.
SO-jsem jel na konferenci do Prahy  a abych to vše stihl vyjel jsem již v 5 hodin z Olomouce-domů jsem přijel až večer ,
NE-mimo jiné byl moc pěkný den, tak jsme byli asi 4 hodiny venku po parcích, ještě jsme otestovali pár skluzavek a houpaček.Pěkně jsme se proběhli a sledovali kačeny a kajakáře.Hlavně jsme si užívali pohody a posledního sluníčka.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář